Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
178 postów 670 komentarzy

Na straży praworządności

222 Legionista - Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego

BUFETOWA DAJE OD TYŁU !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy słyszeliście o Księstwie Cantu ?

 

W Księstwie Cantu , które w sposób wielce niezasłużony nosi ksywkę "POrachuje na Nas" , wkradła się dniami ostatnimi dziwna nerwowość.. Z panującego latami ostatnimi entuzjazmu książąt i księżniczków uleciało powietrze.. Nastał okres  wzajemnego niedowierzania i podejrzliwości .. Cały dwór unikał spotkań i wspólnych oświadczeń , że np.: w Księstwie Cantu -  jest dobrze !... albo , że będzie lepiej... Zielone błazny - bo taki urzędowy kolor przysługiwał etatowym półgłówkom - też nabrały wody w usta i już nie chciały głosić pochwał na cześć zarządu.. A jeden z nich , który zawsze lubił sprawiać kłopoty to nawet ośmielił się nazwać księcia .... DURNIEM !... ajajajaj...durniem..tak powiedział wkurzając księciuniów i kolesi z Mapetu.. Pozazdraszczał szczególnie jednemu z książąt jego hobby w zbieraniu bardzo drogich czasomierzy..nierzadko ze złotego kruszcu nabijanego diamentami... No ogólnie atmosfera panująca na dworze przypominała rodzinny grobowiec albo urodziny w prosektorium.. Na obrzeżach Księstwa Cantu wkurzony lud zaczął na własną rękę detronizować lokalnych przygłupów obsadzając stanowiska swoimi.. Za godzin kilkadziesiąt wydymany na cacy lud elbelfinów w sposób pokojowy przy pomocy wiecznych zaostrzonych piór chce odprawić do Centrali cały jaśnie tam panujący złodziejski układ.. To na Zarządzie Księstwa Cantu nie mogło  wywrzeć pozytywnego nastroju  zwłaszcza , że dwóch najważniejszych z ważnych zachorzało na nogę i mają problem z dokopaniem przeciwnikowi..

W tym klimacie kiły i mogiły gruchnęła wieść , że bufetowa dworu ?.... daje od tyłu !.. Nie oficjalnie z okienka a z tyłu bufetu...dla SWOICH !... po zaniżonych cenach... Najsampierw wybudowała tunel pod stokrotkami - naaaajdłuższy na świecie , no i najdroższy - a potem inspekcyja dworska w obawie , że zwali się budowla na karety królewskiego dworu i uszkodzi na amen Księcia - zamknęła go do odwołania...I co gorsze wzięła bokiem i się z zarządem NIE PODZIELIŁA !!!..... O to niegodziwość !..  Wziąć i się nie podzielić !.. Tego nikt z zarządu Księstwa Cantu nie lubił od początku intronizacji.. No były szkolenia , apele , instruktarze , że jak się bierze to się uczciwie dzielić... pokazywano jak dzielił się Jaro , Miro , Rycho i Grzechu... jak kulą w płot !.. Niby słuchali , rozumieli , potakiwali a jak przyszło do odpalania działki z bufetu.... to zero daniny na Zarząd... A niby bufetowa taka pobożna , dekalog prawie cały znała na pamięć , ostro broniła wydatku 5 talarów na wejściówkę do sadzawki otoczonej lichutkimi barakami , z giermkami z dzielnic nie wchodziła w żadne konszachty o co mieli do niej pretensyje , a dukaty przy dupie nosiła... a się NIE PODZIELIŁA !... Lud się puszył , mruczał , popluwał ale głucha była bufetowa na kwilenia poddanych.. powtarzała do znudzenia "jam bufetowa  a WY na szczaw lub śliwki ulęgałki zbierać"...!- to po swoim księciuniu powtarzała..

Na posiedzeniu rycerstwa okrągłego stołu broniła się , że : jak jej ciężko - to nikt tego nie zauważa , że jak jej smutno - to nikt tego nie zauważa , że jak ma w oczach łzę - to nikt tego nie zauważa , ALE JAK PIERDNIE ???...

Czując ciut smrodu wokół swojej osoby i prowadzonego bufetu przystąpiła do kontrataku... Zrobiła specjalną potrawę , którą udekorowała bufet i jęła obnosić się z nią wśród galeryji..

HUJ

Niech plebs wie !...że może jej skoczyć , a ona może im zrobić ŁASKĘ czy LASKĘ .. zawsze miała problemy z wymową , ale tak czy siak można ją pocałować w dupę !.. A bobków się nie brzydzi bo ma ich pełno wokół siebie bo tak lubi... A książę  nic jej nie zrobi , bo sam jest niekiepsko umoczony tak jak jego rodzinka , a ostatnio wyszło , że jego  Dulcynea szaty i ornaty to za dworskie złoto kupowała..plotka mówi , że złoto dostarczał okrutny lichwiarz z nad wód AMBERO GIE...

Ciemna masa zorganizowała się w jakieś Solidy czy cóś takiego i jesienią chce jakiś bunty i desperacje uskuteczniać wokół murów miejskich...ale nie byłaby bufetową , gdyby i na takie dictum nie miała koncepcyji...

Ma zaciężnych polycjatów z Majami zza oceanu..Pogoni hołotę !!!...

POLICJANCI Z MAJAMI

KOMENTARZE

 • @T-Rex 11:04:32
  Uderzył w stół...Gdzie napisałem, że dot.art.Prezydenta Warszawy ??? Każdy ma prawo do własnej interpretacji...
  Art. dot: Księstwa Cantu...i tylko tyle lub Aż...
  Pozdrawiam
 • @legionista
  Gdzieś zgubił Pan śmieszną część. Serio, gorszego tekstu dawno nie czytałem. Czy to oznaka ze nE jednak ewoluowal od stycznia w stronę bardziej profesjonalna niż pod kierownictwem LL? Możliwe. Tylko Pan Marek eutanazja Lipski potrafi autorowi dorównać.
  I proszę...te denne wielokropki to jakaś pomylka, Trubeus to samo miał, przecież to okropnie wyglada i rozwala calkiem tekst jak sie go czyta.
  Nie powiek slowa o ninanonimowa, bo ona swoimi wpisami niszczy mój mózg.
 • @Autor
  Bufetowa jest postacią wybitną i proszę jej nie obrażać.
  Daje z siebie wszystko. Nieważne, czy z przodu, czy z tyłu.

  Ps. Czy szanowna Julia Pitera sprawdziła już rachunki za te nowe kiecki księżniczki?
 • @smutny.kojot 11:29:13
  Proszę dbać o mózg...i nie przeciążać...no i nie czytać trudnych tekstów...to szkodzi fałdom...
 • @222 Legionista 12:04:45
  Proszę nie manipulować. Chyba że Pan po prostu nie rozumie.
  Trudne to one są do czytania nie ze wzgledu na ich zaawansowanie i tresc tylko poprzez tragiczna interpunkcje.
  A co tam na 3o, siorbac nie ma z kim?
 • @smutny.kojot 12:16:26
  Dupe.....k.....!!!!!!!!
 • @222 Legionista 12:38:05
  Witam Pana Legionistę,

  Miło Pana gościć po 5 miesiącach nieobecności.

  Z największym jednak szacunkiem - proszę uprzejmie o przyzwoitość w wyrażaniu swoich poglądów czy też opinii.

  Nowy - Nowy Ekran bardzo chce dbać o kulturę języka, treści artykułów, zdjęć, komentarzy. Proszę to uszanować - mnie osobiście zawsze na tym zależało - tym bardziej w obecnej sytuacji.

  Pozdrawiam

  Ryszard Opara
 • @222 Legionista 12:38:05
  No, widzę że nic się nie zmieniło. Po co dyskutować i przyjąć krytykę jak można po prostu zwyzywać.
  Niczego więcej nie oczekiwałem już jak zobaczyłem zdjęcie z kiełbasą, do tego tak pięknie po staropolsku nazwane. Z błędami do tego.
  [http://3 obieg.pl/wp -content/uploads/2013/06/ HUJ.jpg]
  Proszę pozdrowić kółko wzajemnej adoracji, tarzajcie się w swojej światłości dalej.
 • @ Wszyscy; OTRZEŹWIEJCIE W KOŃCU
  Narzekanie na Hannę Gronkiewicz-Waltz to jeszcze nie wygrane wybory samorządowe w stolicy naszego Państwa.
  Jesteśmy jako środowisko w trudnej sytuacji, wymagającej zdrowego podejścia, wielkiego rozsądku politycznego, umiejętności koncyliacyjnych - bo należy zaproponować w miejsce HGW naszego, lepszego kandydata. Podsuwam trzy kandydatury: Antoni Gut, (polski samorządowiec, bardzo zasłużony, wierny ruchowi narodowemu, kompetentny), Ryszard Opara (właściciel Nowego Ekranu, postać medialna) i Eugeniusz Sendecki (zasługi podczas afery na Kolskiej, stały monitoring w służbie zdrowia).
  Na razie się okazuje - że propozycją, którą są gotowi PRZEŁKNĄĆ przeciwnicy HGW jest znany z pro-homoseksualnej postawy lewicowy burmistrz jednej z południowych dzielnic. Ja się z taką propozycją godzić nie zamierzam. To było zamienienie siekierki na kijek.
  Nie bądź głupi, stryjek!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej