Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
178 postów 670 komentarzy

Na straży praworządności

222 Legionista - Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego

Eutanazja (cz.II). Aborcja pourodzeniowa!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Spełniając daną wczoraj obietnicę, że będzie ciąg dalszy "Eutanazja, śmieciowy finał orkiestry życia", chciałbym przywołać - może nie modne, nie z prądem - twierdzenia!

 

Czy to jeszcze głupota, czy już spisek bądź planowy zamach w celu eksterminacji ludzi nieszczęśliwych?

 

"Wrzuta" tematu eutanazji wydaje mi się całkiem nie przypadkowa, szczególnie w obecnym kryzysowym dla Polski czasie (słuszniej należałoby stwierdzić) - przedkryzysowym. Kryzys - taki na serio - to NAS dopiero czeka. Obecnie, gdy "rozhuśtał" się temat in vitro, czy aborcji, doklejenie eutanazji jest niejako "po drodze", tylko pytanie komu ? A odpowiedź na nie pozostawiam domyślności Twojej czytelniku.

 

Co? Zaskoczeniem będzie, gdy stwierdzę, że EUTANAZJA dotyczyć będzie głównie ludzi: biednych i starych, bezdomnych i chorych na drogie w leczeniu choroby, osób w osobistej i społecznej depresji, bezrobotnych, dzielących domostwo i nieruchomości (w tym grunty rolne) z następcami prawnymi, dzieci z genetycznymi chorobami i przewlekle chorymi, osób niezaradnych życiowo i nie posiadających wystarczających środków finansowych do samo utrzymania, inwalidów i osób upośledzonych umysłowo, osób niewygodnych POLITYCZNIE? Jak znam życie i naszą "pomysłowość", to do tej listy "dopisalibyśmy" jeszcze wiele przykładów (że przypomnę zastrzyki z pawulonu w mieście Łodzi).

 

Tytułowy termin: ABORCJA POURODZENIOWA, kto z Was go znał? Od kiedy jest on znany? Powstał niedawno, jest jeszcze "ciepły", ma przeczyć zasadzie z art. 148 kodeksu karnego - kto zabija, podlega karze.

 

Co oznacza aborcja pourodzeniowa? Tyle, że nie karze się za ZABICIE = ABORCJĘ nowonarodzonego dziecka! Z jakich powodów urodzone dziecko w "majestacie" prawa może zostać pozbawione życia i kto będzie, bądź jest władny podjąć taką decyzję? Lekarz? Bo stwierdzi, że dziecko jest ciężko i przewlekle chore na schorzenie bardzo drogie w leczeniu bądź nieuleczalne w przyszłości? Matka lub ojciec, gdy stwierdzą, że dziecko jest np: ślepe czy głuche bądź np: RUDE? Albo, że jest chłopcem, a oni już mają trzech i chcieliby dziewczynkę? Czym więc aborcja pourodzeniowa? Różni się od nazistowskiej teorii planowej eksterminacji lub zachowania czystości rasy? NICZYM!

 

Tak "tylnymi"  drzwiami, w mediach, politycy, popularni dziennikarze, OWSIAK, wrzucają temat eutanazji, bo człowiek SAM może decydować o swoim życiu! "No, gdy ktoś bardzo cierpi i jest nieuleczalnie chory to trzeba mu pomóc odejść z tego świata - oczywiście gdy sam poprosi" (uważam , że samo takie stwierdzenie jest już wystarczającym argumentem, by nazwać twierdzącego tak bydlakiem!).

 

Pawka Morozow też SAM  doniósł na swoich rodziców, nie rozumiejąc, że wysyła ich na Sybir na ciężką i pewną śmierć.

 

W roku 2011 i 2012 w Polsce, samobójstwo popełniło ok. 7000 osób. Bijemy w tej kwestii wszelkie rekordy światowe. Czy rząd RP, parlament, prezydent RP coś w tej sprawie zrobili by zahamować narastającą z roku na rok ilość samobójstw? NIKT NIE ZROBIŁ NIC W TEJ SPRAWIE! Prywatny problem  odbierającego sobie życie. "Wolność wyboru"! W końcu jest demokracja w kraju. O take Polske walczyliśmy!

 

Wszyscy (nieomal) znamy film Rambo. Jest on o nieprzystosowaniu do życia w "normalnym" społeczeństwie młodego człowieka - żołnierza z Wietnamu, wielokrotnego zabójcy innych żołnierzy - przeciwników. Czy któryś z pomysłodawców POLSKIEJ EUTANAZJI  ma pomysł lub odpowiedź na pytanie co zrobić z tysiącami, tak, tak, tysiącami lekarzy MORDERCÓW, którzy w pełnej świadomości wstrzykiwać będą śmiercionośny zastrzyk żywemu człowiekowi? Po kilku latach stosowania eutanazji  w Polsce będzie żyło TYSIĄCE chorych psychicznie lekarzy - zabójców! Muszą zwariować, bo normalny człowiek nie wytrzyma świadomości, że pozbawił życia dziesiątki, setki, tysiące braci czy sióstr. Polska jest wielokrotnie większa od Holandii, a jeśli w tak małym kraju oficjalnych eutanazji jest ok. 3000 plus raz, czy dwa razy więcej nielegalnych, to w Polsce będzie ich ok. 50 do 100 tys. rocznie! Czyli jeden Toruń rocznie do piachu!

 

Na "dobry" początek o eutanazję ''POPROSZĄ'' wszyscy pacjenci hospicjów. Potem osoby pow. 80 roku życia, dalej powyżej 70-tki. A potem w zależności od kondycji ZUS-u osoby pow.67 roku życia. No, a potem w zależności od wskaźnika bezrobocia - rząd dba o wskaźniki - osoby kończące 60 rok, by zwolniły miejsca pracy dla młodych. Oczywiście jeśli jeszcze będą w Polsce jacyś młodzi, bo może się okazać, że widząc taką perspektywę zakończenia życia zawczasu dadzą nogę za ocean lub za rzekę.

 

No, winienem tu sprostowanie, oczywiście możemy przyjąć wariant, że do wstrzykiwania ampułek śmierci nie będziemy używać polskich lekarzy, a np. zwrócimy się do Związku Żołnierzy Rosyjskich tzw. Afganów, by przyszli nam z bratnią pomocą i za odpłatnością wstrzykiwali śmierć w Polskie żyły. Co prawda, na poparcie tej idei na posła Macierewicza bym nie liczył, ale tym durnym pomysłem staram się dorównać durnemu pomysłowi eutanazji w Polsce!

 

Przed Polską i Polakami jest jeszcze wiele wyzwań, wiele do naprawy czy zrobienia, ale ostatnią rzeczą, nad którą potrzebujemy się pochylić jest podły i idiotyczny temat eutanazji!

Proponuję niezależnym dziennikarzom, blogerom, kreatorom słowa mówionego i pisanego, nazywajmy każdego mówiącego o potrzebie w Polsce ustawy o EUTANAZJI: publicznie w słowie i piśmie: I  D  I  O  T  Ą  !!!

 

(Czy możecie sobie wyobrazić , że po wejściu w życie ustawy o eutanazji i przed kolejnymi wyborami, poranna prasa donosi, a TVN-24 na "pasku": w przededniu wyborów parlamentarnych, Donald Tusk z gabinetem Rady Ministrów lub Jarosław Kaczyński z gabinetem politycznym "w obecności"  świadków poprosili o przeprowadzenie u nich zabiegu eutanazji! Zgodnie z obowiązującym porządkiem prawnym mieli takie prawo, więc  Państwowa Komisja Wyborcza skreśliła ich nazwiska z list wyborczych...)

 

KOMENTARZE

  • Termin "aborcja pourodzeniowa" nie jest nowy
    Czytałem o tym w opowiadaniu Filipa Dicka "Przedludzie" z roku 1974.
  • Eutanazja czyli dobijanie ofiar
    Planeta Ziemia jest olbrzymim bogactwem wystarczającym by zaspokoić z niego potrzeby bilonów jej mieszkańców... w XXI wieku było ich zaledwie kila miliardów a z jej bogactw korzystała garstka z tych miliardów proponując pozostałym eutanazję... eutanazję zamiast tabletek, jedzenia, mieszkania itd.

    W XXI wieku było na tej planecie tyle rąk do pracy, że można było zaspokoić materialne potrzeby wszystkich jej mieszkańców ale zamiast pracy pragnącym pracować proponowano eutanazję... Do czego tej garstce mających do dyspozycji nadmiar bogactw potrzebna śmierć pozostałych?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej