Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
178 postów 670 komentarzy

Na straży praworządności

222 Legionista - Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego

...ONI NAS czy MY dajemy się oszukiwać !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jest i taka teoria : Gdy chcesz zarobić pieniądze otwierasz biznes , ale gdy chcesz zarobić wielkie pieniądze idziesz do POLITYKI !..

 

Ile Polscy " Politycy " ukradli z majątku NARODOWEGO w ciągu mijających 23 lat tworzenia się nowej demokratycznej państwowości wie nawet ten kto wiedzieć nie chce.. Nawet w najmniejszych społecznościach lokalnych każdy wie , że ten i ów za "drobne" kupił - i tu następuje wyliczanka : PGR , gorzelnie , maszyny rolnicze , chłodnie , pałace i dworki , stawy i grunty , fabryczki i inne nieruchomości... I w miarę podwyższania sie pułapu zakresu terytorialnego rośnie wartość majątku trwałego i wyliczanie śmiesznych sum za , które TO  "sprywatyzowano" - czyli ukradziono !..

Słowo PRYWATYZACJA stało się dla 99 % społeczeństwa synonimem słowa ZŁODZIEJSTWO !

I czy się to komuś podoba czy nie to w tym szambie utytłane są WSZYSTKIE dotychczas panujące opcje polityczne i tłumaczenie , że ta kradła mniej a ta więcej jest dla mnie idiotyzmem , którego celem jest krycie siebie i każdego , który w tym procederze udział BRAŁ !..

Obrona dostępu NOWYCH  opcji - ludzi do parlamentu przez obecnie tam od 20 lat zasiadających - naszych przedstawicieli - jest tylko dowodem na to , że JA mam rację !..

Strach przed spełnieniem się czarnego snu : przyjdą NOWI , zobaczą i nas posadzą ! - zintegrowała rządzących w trwaniu w obronie dostępu do "POLITYKI" nowym ludziom i nowym ugrupowaniom ...

Na okoliczność potwierdzającą powyższe : rządzący się spierają , kłócą , obrzucają błotem i w ogóle zadymiają , że się spierają o sposoby rządzenia (okradania) NAS głupoli - na NICH głosujących , a NAM pozostawiają WYBÓR !.. Możesz głosować na  NIEGO albo na MNIE !.

W  KONESEKWENCJI  ZAWSZE BĘDZIEMY GŁOSOWAĆ - NA   N I C H !

...może by korzystając z ustawy o ruchu drogowym i nie tylko wprowadzić znak :

Przecież z każdym dniem ilość osób zainteresowana "aktualnościami - politycznymi " jest mniejsza i mniejsza... Prawie 3 miliony zdrowych , młodych i inteligentnych ludzi wyjechała , by nie słuchać i nie patrzeć , a przy okazji godnie żyć !

Nasza władza traktuje społeczeństwo jak prawiczek Zosię przed pierwszą nocą :

I porzuca... na kolejny podryw mają CZTERY lata... się coś wymyśli dla ciemniaków !..

Ale przez cztery lata z pełnej rury... do bólu.. cała w przód... bez zahamowań !

Społeczeństwo , znaczy się elektorat lubi jak  go się bajeruje... kupi każdy kit ...

Władza od roku 89 każdą chwilą daje dowód jak bardzo przejmuje ją los przeciętnego Polaka.. Nieomal połowa Polaków bez pracy , pół miliona bez dachu nad głową , 3 miliony dzieci głodnych a władza ?... jest bardzo zainteresowana .... tym co robi ?..

W mediach za pieniądze władzy - pośrednio czy bezpośrednio - tłumaczą NAM , że tam i tam jest jeszcze gorszy syf i powinniśmy się cieszyć , że u NAS ...jest nie aż tak źle ...

Patrzcie Polacy i napawajcie się dumą : mamy 48 nowoczesnych samolotów produkcji amerykańskiej ! EFY , czy jak i tam , ale NOWOCZESNE !... wszyscy NAM ich zazdraszczają !..

A piloci jacy sprawni ????... Setkę poniżej 10 sek. robią...

...czytelniku...wiem , że jesteś zmęczony , zaraz będzie koniec , ale:

Nie przemęczaj się...odpocznij sobie.. wypij szklankę wody lub pifka...

Niech Ciebie nie denerwuje dzwonek do drzwi :

Uśmiechnij się : jutro będzie lepiej , spotkasz się może z milszą obsługą :

Obierz sobie pomarańczkę albo mandarynkę :

....i wrzuć na luz !...

Na nic bądź już na niewiele mamy wpływ... Oni obrośli w piórka , maja NAS gdzieś , już prawie wszystko sprywatyzowali , dla CIEBIE już nic nie ma...  Tylko jedno zostało w NAS nie uszczuplone : POCZUCIE HUMORU !... i tego pilnujmy jak źrenicy oka... to nasze srebra rodowe.. to przekażemy naszym dzieciom w Wielkiej Brytanii...

A póki co proponuję PIFKO i odrobinę uśmiechu : jutro też będzie dzień..bliższy wiośnie !

CIĘŻKO JEST  BYĆ   ZAJEBISTYM ,   ALE   KTOŚ   M U S I... !!! 

 

 

KOMENTARZE

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej