Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
178 postów 670 komentarzy

Na straży praworządności

222 Legionista - Prawnik, uczulony na ignorancję sądów i systemu bankowego

GŁOSUJ NA : ... P I S ...nawet jeśli się po tym wyrzygasz !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

POLITYKA - jest grupowym seksem , w którym uczestnicy mają jeden , jedyny problem : NIE ZOSTAĆ POMINIĘTYM !

 


                                   W ostatnią fazę robienia NAS w konia , ciula , bałwana wszedł etap nazywający się : finisz kampanii wyborczej do Europarlamentu. Aż żal słuchać i i łez brakuje , by podołać ciężkiemu obowiązkowi dawania wiary w zapewnienia ubiegających się o ciężką kasę (150-200 tys.zł/miesięcznie) kandydatom na dożywotnią emeryturę ( po jednej kadencji 50 % , a po dwóch 100% uposażenia europosła), że ONI tam idą - dla NAS i naszego zbawienia. Chyba nikt o zdrowych zmysłach widząc i słuchając kandydatów do Brukseli nie wierzy w JEDNO słowo wypowiadane przez któregokolwiek z nich. Każdy z nich "obskoczył" kilku doradców od wizerunku , kilku oblatanych marketingowo dziennikarzy i teraz musi w sposób jak najbardziej przekonywujący DAĆ POPALIĆ !!! , by zaistnieć i zrobić wrażenie...(vide Piskorski , Kowal , Czarnecki i inni.)

Tylko MY , tzw. elektorat mamy  problem : pójść czy nie pójść , jak nie pójdę to dam IM się wybrać przez samych siebie i rodzinę , jak pójdę to komu dać nielichy szmal do końca życia ?.. Czy mogę zrobić na tym jakiś biznes ?. Czy mogę zamienić swój głos na choćby maleńki grosz ?

                              No i tu pojawia się MÓJ skromny głos doradczy : ..możesz .... możesz zamienić swój głos na wcale nie lichy grosz !..Posłuchaj mnie , bo jak już z moich publikacji się dowiedziałeś i z innych źródeł , nie jestem członkiem żadnej partii , w wyborach prezydenckich chyba głosowałbym na siebie skoro startowałem , do parlamentu chyba też głosowałbym na siebie skoro startowałem  ,więc jeśli istnieje słowo : obiektywny to mogę się choćby ubiegać o nazwanie mnie nim. A rozwiązanie jest proste : Trzeba 25 maja zagłosować na kandydatów P I S !!!! , choćby wywołało to u Ciebie odruch wymiotny !.. nie rzygaj , poczekaj zaraz Ci to wyjaśnię..

                        Popatrz i zrozum !:.. Z całą pewnością nie możesz czuć się usatysfakcjonowany rządami przez ostatnie 25 lat... Ja też !..Tylko na boga ONI sami w parlamencie i rządach się tam nie znaleźli !..Ty im w tym pomogłeś poprzez głosowanie na NICH lub nie pójście do wyborów. Jak już poszedłeś to głosowałeś na NICH przeciwko temu "CH..."  !.. I tak jak nie TEN to TAMTEN robił z Ciebie niewolnika biedy , zakładnika upokorzenia i dyktatury urzędasów. To przez nich i każdego z osobna 3 miliony młodych , zdolnych Polaków zmuszonych zostało do zarobkowej emigracji a co za tym idzie do porzucenia najbliższych członków rodziny fundując im kontakt przez Skype. To przez NICH ponad 10 milionów Polaków jest w egzekucji komorniczej i innych swołoczy windykacyjnych. To przez NICH ponad 6500 osób/ROCZNIE  popełniło samobójstwo nie widząc możliwości codziennego funkcjonowania na poziomie choćby minimum. W Unii Europejskiej walczy się na hasła 8,5 euro za godzinę  pracy a u nas dla znakomitej większości to dniówka. Uwierz mi właścicielu głosu , który 25 maja będzie ważny dla NIEGO , ale może być bardzo istotny dla Ciebie.

Oddając głos na PIS robisz pozostałych w WIELKIE  jajo !.. 

Runie jak lodowcowa góra cała okupiona ciężkim szmalem strategia dorwania się do władzy (KORYTA) w Polskich wyborach parlamentarnych za rok. Te 50 (51) euro-mandatów do podziału jest ważne dla wywołania wrażenia , że moja partia jest najmojsza !!!..To nam zaufał obywatel RP , MY jesteśmy ważni a nawet najważniejsi !. I spoko ... dalej będziemy rządzić , brać kasę i za nic nie odpowiadać , bo winny jest fakt , że rządzą ONI a jak nam dacie władzę to dopiero WAM się polepszy...! A ponieważ jak dotychczas zawsze będą ONI więc nigdy NAM się nie polepszy !

             Idąc tropem mojej koncepcji DAJMY IM SZANSĘ włażenia nam w dupę przez najbliższy rok !.. Niech po wielkiej klapie w euro-wyborach biorą się do roboty i uchwalają ustawy , które NAS choćby zbliżą do cywilizacji będącej w Europie. Niech uchwalą ustawę o upadłości konsumenckiej osób fizycznych by 10 milionów Polaków oddłużyło się i zaczęło normalne życie " z nowego wiersza ".. ( W Niemczech co godzinę upada 200 osób - i system gospodarczy państwa nie upada - jak widać ) , gówno mnie obchodzi Polski system bankowy , po pierwsze nie Polski a po drugie jak mu źle to niech się stąd wynosi , na jego miejsce przyjdą inni chcący zarabiać na pożyczaniu pieniędzy...Wymiar sprawiedliwości do kapitalnego remontu (to wszyscy wiedzą ale nikt go nie tyka) . 7 % obywateli RP ma zaufanie do trzeciej władzy konstytucyjnej. To skandal , że o tym czy w sądach i prokuraturach panuje sprawiedliwość 93 % obywateli mówi że NIE!!!.. Sędziowie  i prokuratorzy odpowiadają przed "Bogiem i Historią".. Twierdzenie , że Polacy dzielą się na tych co siedzieli , siedzą lub będą siedzieć jest absolutnie aktualne. Strach , paraliż wywołany przez prokuratora - sędziego nie pozwala prowadzić działalności gospodarczej. Byle urzędas pozbawi ciebie dorobku całego życia i za to NIE ODPOWIADA i nikt mu nie może niczego zrobić ( każdy może mu skoczyć !)..Co to za państwo gdzie można zatrudniać tysiące pracowników na umowy zlecenia na tydzień lub dwa przez LATA , a rząd i parlamentarzyści maja to w doopie ?..Jak to jest , że rząd RP decyduje o najniższym wynagrodzeniu na poziomie 400 euro przy kosztach utrzymania porównywalnych z całą Europą. Z takiej okazji korzysta każdy fjut , który nazywany jest w Polsce "Inwestorem zagranicznym" i traktuje NAS gorzej jak Azjatów..Czy na służbę zdrowia można w ogóle mówić "zdrowia" ?.. Kogo na nią stać skoro 75 % recept nie jest wykupywanych ? ..To po cholerę całe życie płacę ZUS , by gdy go potrzebuję nie mieć na lekarstwa czy czekać do specjalisty w kilkuletnich kolejkach ?..Dlaczego traktujemy Polaka za kierownicą (także rowerzystę) gdy wypije piwo czy dwie lampki wina jak pijane ścierwo wsadzając go najchętniej na sto lat do więzienia, gdy w tej samej Unii Europejskiej prawo dopuszcza posiadanie : w Anglii 0,8 , Niemczech,Francji,Belgii,Hiszpanii i innych 0,5 promila alkoholu we krwi ?( tak na marginesie - pijani kierowcy są sprawcami 8 % wypadków drogowych - 92 % to kierowcy trzeźwi ) .. Co Polak to gówno które ma czuć bata na plecach  , bo WŁADZA  ma kierowców albo ma immunitet ? .. Dlaczego Polak z definicji  nie jest suwerenem PAŃSTWA a  poddanym władzy urzędasów ?.

Co nie wystarczy argumentów by choć przez chwilę zastanowić się czy ten Sklepowicz nie ma racji ???.. Wiem każdy z Was dodałby jeszcze wiele powodów i argumentów do mojego wywodu , ale forma blogu to nie powieść !.. Do krajowych wyborów jeszcze pozostało trochę czasu... Teraz zastanów się czy mam czy nie RACJĘ !!!

                                               Jeśli mam to zrób mi radochę i zagłosuj na PIS tak jak i JA , choć tego dnia (25.V) będę głosował na czczo !..Źle znoszę rzyganie !.. A od 26 maja siądź z piweczkiem przed telewizorem i popatrz !.. co się będzie działo !!!

TUS CUDA

KOMENTARZE

 • witam zgubę
  ale się nie zgadzam,
  nie da rady głosować na PiS,
  po pierwsze, w moim mieście szefem PiS jest zabójca,
  po drugie, po wyprawie Jarka na majdan najpierw mi kaktus urośnie,

  już lepiej propagować inny pomysł,
  każdy niech głosuje na swoją partię,
  ale na drugiego od końca listy.

  W ten sposób największe kanalie z pierwszych miejsc nie przejdą.
 • CUDak to ten co MA TOLE oszust , kłamca złodziej !!!
  https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/p403x403/10155887_638647566205948_9070219258268364214_n.jpg
 • "TUSK TY MATOLE, TWÓJ RZĄD OBALĄ KIBOLE"
  https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/t1.0-9/581558_613248588711785_814929370_n.jpg
 • Głosuj na PiS, jeżeli lubisz jak cię patroszą banderowcy.
  Bo ja coraz bardziej podejrzewam ( a kilku działaczy po linii PiS kiedyś znałem, teraz ich zwyczajnie pierdolę), że duża część tzw. zakonu PC/PiS to zakonspirowani banderowcy.
 • @vortex 01:05:47
  Widać, że nie zrozumiałeś idei art. Ja chciałbym zmobilizować rządzących do zajęcia się problemami Polski i Polaków przez następne 17 miesięcy. A kto jest w Brukseli nie ma dla mnie aż takiego znaczenia. Najwyższy czas by Nam było lepiej!!!!!!
 • @222 Legionista 10:39:55
  Ja niestety także nie zrozumiałem Pańskiego wywodu. Konkluzją powinno być: głosuj na każdego, tylko nie na tych co rządzą. Skąd Panu wyszło, że ma to być PiS? Przecież głosowanie na każdą partię inną niż PO-PSL będzie miało zamierzony przez Pana efekt..
  Aha.. to co Pan napisał o tym co boli Polaków, to pełna zgoda, tylko że PiS nic nie próbował z tym zrobić, bo skupił się na zatopieniu Leppera, który był Polakiem patriotą i nawet nazwę go mężem stanu, jeżeli zestawić go z Kaczyńskim, Tuskiem i resztą tej hołoty..
 • @wk..ny 17:11:11
  Oczywiście nie ma Pan racji..
  Do dyspozycji jest tylko 100% , więc jeśli PIS dostanie np. 50 % to PO i SLD weźmie pozostałość wynikającą z różnicy 50 minus suma 6 komitetów (pogrążonych w żałobie) - nie mających progu.
  Więc w obawie "przed powtórką z rozrywki" zaczną nas kokietować a m/y sobą waaaaalczyć o zdobycie elektoratu !!!!
 • @222 Legionista 19:32:22
  SLD jest u władzy?.. nie wiedziałem :(
  mam nadzieję, że odszczeka Pan Swoją prymitywną agitkę, jak któryś z innych komitetów wstawi eurosła do Brukseli..

  Proszę trochę bardziej się postarać, abym oddał głos na tych co utopili Samoobronę jako jedyną partię z poza układu magdalenkowego..

  Żryj kiełbasę wyborczą, jak Ci pasuje.. ale nie truj innych..
  Pozdrawiam
 • Panie Romanie to jest alternatywa.
  Jeżeli pan uważa ze jest inaczej to proszę nam napisać o tym.
  Bardzo Romanie słusznie zauważyłeś ze frekwencja jest istotna w tych wyborach. Nie będzie nowych twarzy jak nie będziemy glosować na innych a tym samym stare układy maja gwarancje w żelaznym elektoracie .

  Moje hasło:
  Obywatelu chcesz osadzić zdrajców i złodziei to nie kolaboruj z nimi nie pozwól im się załapać do PE .
  --->Idź na wybory i glosuj na nowa siłę .
  https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10308075_680197505372018_798829935685201138_n.jpg
 • Widziały gały co wybierały !!!
  https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/p180x540/1609699_640751212676356_5524498496530926850_n.jpg

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY

więcej